OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wprowadzeniem rozporządzenia o ochronie danych osobowych obowiązującej od 25.05.2018 roku informujemy, że każdy pacjent przy rejestracji jest zobowiązany do okazania dokumentu tożsamości (bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość) lub karteczki z danymi osobowymi. Prosimy również o pojedyncze podchodzenie do okienka rejestracji.

Czytaj Dalej

OPIEKA POŁOŻNEJ W PLACÓWCE FAMIL-MED

Przychodnia Famil-Med współpracuje z dwiema doświadczonymi położnymi podstawowej opieki zdrowotnej. Każda pacjentka może skorzystać z ich pomocy po uprzednim złożeniu podpisanej deklaracji wyboru położnej POZ. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki “Nasze usługi” – “Opieka położnej”.

Czytaj Dalej

Udostępnienie dokumentacji medycznej

Drodzy Pacjenci! W razie konieczności udostępnienia Państwu dokumentacji medycznej, informujemy, że dokumentacja medyczna wydawana będzie zainteresowanym Pacjentom według następujących zasad: 1. Pacjent informuje o potrzebie otrzymania dokumentacji medycznej na piśmie, kierując wniosek na adres: NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego “FAMIL-MED” ul. Tymiankowa 7, 20-542 Lublin, bądź elektronicznie na adres mailowy w zakładce “Kontakt” na stronie www.familmed.pl…

Czytaj Dalej